The -week- Agenda
wat te doen in week 15
06-04-2015 - Na het paasweekend mogen we wel stellen dat het seizoen zo stiekem aan in volle gang is, maar in deze tijd van festivals alom mogen we natuurlijk de theaters niet vergeten. Harry Sacksioni - Vensters
Zoals elke week zet TheAgenda weer een drietal tips voor jullie op een rij;
Muziek: Jubileumtour 65 – Harry Sacksioni
In het jaar dat hij 65 wordt viert gitaarvirtuoos Harry Sacksioni samen met zijn muzikale vrienden een leven lang muziek maken. Zowel solo als met gastmuzikanten speelt Sacksioni in vogelvlucht de hoogtepunten uit zijn carrière die zo’n 30 platen en cd’s omvat.
Ridder en Edison winnaar Sacksioni werd onlangs voor de tweede keer op rij uitgeroepen tot de beste akoestische gitarist van de Benelux. Voor het eerst sinds 25 jaar zal Sacksioni ook zijn 21 minuten durende symfonische compositie Vensters in zijn geheel uitvoeren.
Cabaret: Zonder Voorbehoud – Louise Korthals
Louise Korthals duikt de theaters in met haar tweede programma Zonder Voorbehoud. Muzikaal, taalgevoelig en vol geestdrift. Louise Korthals is winnaar van het Amsterdams Kleinkunst Festival 2011 en winnaar van de Neerlands Hoop 2013.
Theater: Vuig – Nico Dijkshoorn & The Hank Five
Na de succesvolle programma’s ‘Ook voor vrouwen’ met Leon Verdonschot en ‘Matennaaiers’ met Ronald Giphart, durft Nico het eindelijk alleen. Nou ja alleen, met zijn band The Hank Five. Niets staat vast, maar houd rekening met razende gedichten, eigen liedjes, dansjes, uitwisselen van recepten en voorlezen in het licht van een klein lampje. Het schuurt, het kraakt en het beweegt.
Door onze redactie
Zie ook: Artikel(en) » Motel Mozaïque » Zevende editie Go Short
Evenementen - geweest: » Jubileumtournee 65 » Vuig » Zonder Voorbehoud
Locatie(s): » TivoliVredenburg » Rasa » Stadstheater Zoetermeer » Theater Markant
Person(en) » Nico Dijkshoorn » Harry Sacksioni » Louise Korthals
< Nieuwsoverzicht
|