theAgenda.nl - tips, nieuws, evenementen, locaties, sterren
wat - kies categorie
waar - kies plaats
wanner - kies tijdstip
Uitgaan > Dansen in Rotterdam Cultuur > Concert in Rotterdam Cultuur > Musicals in Rotterdam Cultuur > Klassiek in Rotterdam Uitgaan > Film in Rotterdam Cultuur > Theater in Rotterdam Cultuur > Musea in Rotterdam Cultuur in Rotterdam Uitgaan > Eten in Rotterdam Familie in Rotterdam Familie > KinderEvents in Rotterdam Doen > Actief Buiten in Rotterdam Wegwezen > Hotels in Rotterdam Spannend > Erotiek in Rotterdam  
Je bent niet ingelogd

..vergeten?






service
Zoek!

bioscoop in rotterdam

   
  pagina 1 / 2 (17 locaties) | volgende
1.   LantarenVenster
Otto Reuchlinweg 996, 3072MD, Rotterdam
Bioscoop, Theater

Films in LantarenVenster (3 dagen ...meer)

Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
di 23.10 14u
wo 24.10 14u
do 25.10 10:30
vr 26.10 10:30
Todos lo saben
di 23.10 14u, 20:15
wo 24.10 14u, 20:15
do 25.10 14:15, 21:05
Königin von Niendorf (NL)
di 23.10 14:15
do 25.10 14:15
Fahrenheit 11/9
di 23.10 15u
Rafaël
di 23.10 15u, 19:20
wo 24.10 15u, 19:20
do 25.10 16u, 19:20
The Children Act
di 23.10 15u, 19:20
wo 24.10 12:45, 15u, 18:50
do 25.10 14:20, 19u
Burning
di 23.10 16u, 21u
wo 24.10 15:55, 21u
do 25.10 15:45, 21u
Dogman
di 23.10 16:30, 21:30
wo 24.10 16:30
do 25.10 21:30
vr 26.10 12:30
Niemand in de stad
di 23.10 16:45, 21:15
wo 24.10 10:30, 16:45, 21:30
do 25.10 17:05, 21:15
What Will People Say
di 23.10 17:10
wo 24.10 17:10
vr 26.10 12u
Sprekend Nederland
di 23.10 17:15, 19:10
Maria by Callas
di 23.10 18:55
wo 24.10 12:40
do 25.10 10:30
McQueen
di 23.10 21:30
wo 24.10 21:30
vr 26.10 10:30
Den skyldige
wo 24.10 10:30
Los Bando (NL)
wo 24.10 10:30, 12:30
do 25.10 14u
Leaning Into the Wind: Andy Goldsworthy
wo 24.10 10:40
do 25.10 10:30, 12:15
Beestenboel (Cinekid)
wo 24.10 10:45
vr 26.10 10:45
What (is) Cinema? - Watch that Sound
wo 24.10 11u
The Ancient Woods
wo 24.10 12:10
do 25.10 10:30
vr 26.10 10:30
De grote boze vos & andere verhalen (NL)
wo 24.10 12:30
do 25.10 10:45
vr 26.10 12:30
Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
wo 24.10 12:30
do 25.10 12u
Vechtmeisje
wo 24.10 14:10
do 25.10 16:30
Pity
wo 24.10 17:15
Botticelli - Inferno
wo 24.10 19:30
Ramen Heads
wo 24.10 20u
De Buurtspion (NL)
do 25.10 12:30
Het Voorval - Armando en de mythe
do 25.10 12:45
Dikkertje Dap
do 25.10 13:15
Life Itself
do 25.10 14:40, 18:50, 21:15
Los herederos
do 25.10 17u, 19:10
Het Hut Syndicaat
do 25.10 19:10
vr 26.10 12u

***1/20
2.  
Rotterdamse Schouwburg
Schouwburgplein 25, 3012CL, Rotterdam
Bioscoop, Theater

Binnenkort in Rotterdamse Schouwburg ...meer

ma 29.10
21u
Olafur Arnalds
Klassiek - Lichte muziek
Cultuur->Concert

theAgenda.nl
3.   Ben & Jerry's Pleinbioscoop
Kiotoweg 105-107, 3047BG, Rotterdam
Bioscoop
4.   Rexane
1ste Middellandstraat 115, 3021BD, Rotterdam
Bioscoop
5.   Theater De Evenaar
Willemskade 25, 3016DM, Rotterdam
Bioscoop, Theater
6.   Filmhuis Worm
Achterhaven 148, 3024RC, Rotterdam
Bioscoop
7.   Nighttown Theater
West Kruiskade 26, 3014AS, Rotterdam
Bioscoop
8.   Concertgebouw De Doelen
Kruisstraat 2, 3012CT, Rotterdam
Bioscoop, Podium
9.   Zaal de Unie
Mauritsweg 34, 3012JT, Rotterdam
Bioscoop
10.   Pathé De Kuip
Cor Kieboomplein 501, 3077MK, Rotterdam
Bioscoop

Films in Pathé De Kuip (3 dagen ...meer)

Night School
di 23.10 13:20, 15:50, 17:10, 19:40, 22:10
wo 24.10 11u, 13:20, 15:50, 17:20, 19:45, 22:10
do 25.10 13:10, 16:50, 19:20, 21:50
vr 26.10 12:10
Venom 3D
di 23.10 13:30, 14:30, 16u, 16:20, 17u, 18:10, 19:10, 21:30, 22:15
wo 24.10 09:50, 12u, 13:30, 14:30, 16u, 16:20, 17u, 18:20, 19:10, 20:50, 22u, 22:15
do 25.10 10:20, 13:25, 16:10, 16:30, 18:15, 20:50, 22:05
vr 26.10 13:10
Smallfoot (NL)
di 23.10 13:40, 15:50
wo 24.10 09:35, 13:40, 15:10
do 25.10 09:30, 10:10, 12:20, 14:30, 15:45
vr 26.10 09:35, 10:30, 12:45
Mile 22
di 23.10 14u, 19:20, 21:40
wo 24.10 11:35, 14u, 16:10, 17:50, 20:10, 22:30
do 25.10 12u, 15:35, 17:50, 20:10, 22:30
vr 26.10 09:50
Elvy’s Wereld: So Ibiza!
di 23.10 14:10, 16:10
wo 24.10 11:50, 13:20, 16:10
do 25.10 11:40, 14:20, 17u
vr 26.10 09:40, 11:30
Superjuffie
di 23.10 14:10, 15:15, 16:05
wo 24.10 09:35, 10:20, 11:45, 12:50, 13:45, 14:15, 15:50
do 25.10 09:40, 11:40, 13:15, 15:10
vr 26.10 09:30, 11:50
Vechtmeisje
di 23.10 14:10
wo 24.10 13:50
do 25.10 13:30
vr 26.10 13u
Smallfoot 3D (NL)
di 23.10 14:40, 17u
wo 24.10 11:10, 16:05
do 25.10 11:10, 13:40
vr 26.10 11:25
Zwaar Verliefd!
di 23.10 14:40, 16:50, 21:10
wo 24.10 10u, 14:30, 18:20, 21u
do 25.10 13u, 18:30, 20u
Johnny English Strikes Again
di 23.10 14:50, 17u, 18:20, 20:25
wo 24.10 10u, 12:05, 14:10, 17u, 18:20, 20:25
do 25.10 14:40, 17:20, 19:30, 21:40
vr 26.10 12:40
A Star Is Born
di 23.10 15:30, 18:10, 20:50
wo 24.10 10u, 15:30, 18:50, 20:50
do 25.10 10:20, 15:20, 18:20, 20:30
vr 26.10 11:30
First Man
di 23.10 16:10, 19u, 20:40
wo 24.10 12:40, 15:50, 19u, 20:40
do 25.10 13u, 15:30, 19u
vr 26.10 10:10
De Dolle Tweeling meer dan beste vriendinnen (NL)
di 23.10 16:20
wo 24.10 16:20
Smallfoot 3D
di 23.10 18u
do 25.10 16:40
The House with a Clock in Its Walls
di 23.10 18:25
wo 24.10 09:35, 16:30, 18:25
do 25.10 11:05, 16u, 18:45
Kler
di 23.10 18:40
A Simple Favor
di 23.10 19u
wo 24.10 13u, 18:10, 21:40
do 25.10 21:50
Doris
di 23.10 19:05, 20:10
wo 24.10 18:50, 20:20
Hell Fest
di 23.10 19:10, 22:30
wo 24.10 19:10, 22:30
do 25.10 09:30, 20:15, 22:20
Peppermint
di 23.10 19:30
wo 24.10 11:35, 19:30
do 25.10 10:15
Sneak Preview
di 23.10 21u
Namaste England
di 23.10 21:20
wo 24.10 21:20
do 25.10 21:10
Bad Times at the El Royale
di 23.10 21:30
wo 24.10 18:35, 21:30
do 25.10 21:05
Hunter Killer
di 23.10 21:50
wo 24.10 10:40, 21:50
do 25.10 10:30, 11:30, 13:30, 17:40, 18:50, 19:10, 21:30, 22u
vr 26.10 09:50, 10:50, 12:30
Final Score
di 23.10 22u
Yol Arkadasim 2
di 23.10 22:15
wo 24.10 22:25
do 25.10 22u
Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
wo 24.10 09:30
Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
wo 24.10 09:30, 12:40
do 25.10 09:30, 12:20, 14u, 15:40
vr 26.10 11:05, 12:40
Brandweerman Sam – Klaar voor actie! (NL)
wo 24.10 10:05
do 25.10 09:35
vr 26.10 09:30
Sobibor
wo 24.10 10:15
vr 26.10 10:15
Hotel Transsylvanië 3 (NL)
wo 24.10 12:20, 14:50
do 25.10 10:20, 12:30
vr 26.10 10:10
The Girl in the Spider's Web
do 25.10 09:30, 12:40, 15:10, 17:10, 19:40, 22:10
vr 26.10 10:25
Incredibles 2 (NL)
do 25.10 09:45, 16:10
vr 26.10 10u
De Dirigent
do 25.10 14:10, 19u
vr 26.10 12:40
5 Weddings
do 25.10 17:50
Hotel Transsylvanië 3 3D (NL)
vr 26.10 12:20


pagina 1 / 2 (17 locaties) | volgende


locaties in rotterdam

biosagenda.nl

Powered by biosAgenda.nl ©1995-2018
De Bioscoopagenda biedt alle bioscoopagenda's en alle films die in Nederland en Vlaanderen te zien zijn, ook filmnieuws, verwachte films, premieres en films op tv - biosAgenda.nl

 feedback hoek


  home     wat     waar     wanneer     nieuws     zoeken     top&hot     instellingen     adverteren     privacy  
© Copyright 2003-2018 theAgenda.nl/HyperLeap