theAgenda.nl - tips, nieuws, evenementen, locaties, sterren
wat - kies categorie
waar - kies plaats
wanner - kies tijdstip
Uitgaan > Dansen Cultuur > Concert Cultuur > Musicals Cultuur > Klassiek Uitgaan > Film Cultuur > Theater Cultuur > Musea Cultuur Uitgaan > Eten Familie Familie > KinderEvents Doen > Actief Buiten Wegwezen > Hotels Spannend > Erotiek  
Je bent niet ingelogd

..vergeten?





service
Zoek!

bioscoop in nederland

   
  pagina 1 / 53 (526 locaties) | volgende
***00
1.  
De Groene Engel
Kruisstraat 15, 5341HA, Oss
Bioscoop, Café, Discotheek, Galerie, Podium, Restaurant, Theater

Films in De Groene Engel (3 dagen ...meer)

Blanco en blanco
di 27.10 20:30
Buladó
di 27.10 20:30
Happy Hour
do 29.10 20:30

***1/20
2.  
LUX
Mariënburg 38-39, 6511PS, Nijmegen
Café, Podium, Theater, Bioscoop->Filmtheater

Films in LUX (3 dagen ...meer)

Corpus Christi
di 27.10 11:30, 21:30
wo 28.10 11:45, 21:20
do 29.10 14:30, 21:30
The Painted Bird
di 27.10 11:30, 20:55
wo 28.10 11:30, 20:55
do 29.10 15:25, 20:50
Antoinette dans les Cévennes
di 27.10 12u
wo 28.10 12u, 19u
do 29.10 20:15
Rocks
di 27.10 12:10
do 29.10 14:10
Deux
di 27.10 12:45, 18:40
wo 28.10 19:45
do 29.10 13u
Buladó
di 27.10 13:15, 18:30
wo 28.10 13u, 21:35
do 29.10 11:30
Made in Italy
di 27.10 14u
wo 28.10 16:15
do 29.10 17:30
Buiten is het Feest
di 27.10 14:15, 21:45
wo 28.10 12:15, 21:45
do 29.10 14:45, 21:20
Sweet Thing
di 27.10 15:30, 18:45
wo 28.10 16:30, 18:45
do 29.10 15:15, 18:45
I Am Greta
di 27.10 15:45, 19:15
wo 28.10 17u, 21:30
do 29.10 12u, 19:15
On the Rocks
di 27.10 16u
wo 28.10 11:45
do 29.10 21:45
Lara
di 27.10 16:10
wo 28.10 17:15
Kajillionaire
di 27.10 16:25, 21:15
wo 28.10 16:25, 21:40
do 29.10 17u
The Personal History of David Copperfield
di 27.10 16:40
wo 28.10 18:45
do 29.10 15:30
Tonio
di 27.10 19u
Jeanne d'Arc
di 27.10 19:45
wo 28.10 13:15
do 29.10 13:15
The Singing Club
di 27.10 21:15
Gli anni piů belli
wo 28.10 12:15
Yakari
wo 28.10 14u
Jackie en Oopjen
wo 28.10 14:20
Bigfoot Family (NL)
wo 28.10 14:45
Kikkerdril
wo 28.10 14:45
Poeslief
wo 28.10 15u
The Crossing
wo 28.10 15u
The Nest
wo 28.10 15:30
do 29.10 16:15
De Schooltuin
wo 28.10 16:45
Filmvertoning
wo 28.10 19u
La La Land
wo 28.10 19u
Arts in Cinema: Maverick Modigliani
wo 28.10 19:30
Lazzaro felice
wo 28.10 19:45
Hope
do 29.10 11:30, 12:30, 16:45, 21:15
La Última Primavera
do 29.10 12:30, 19:30
Farewell Paradise
do 29.10 13:25, 19:30
Everything - The Real Thing Story
do 29.10 17u, 21:35
Den skyldige
do 29.10 19u
The Shining (40th Anniversary Extended Edition)
do 29.10 20u

theAgenda.nl
*****
3.  
Politiek Cultureel Centrum ACU
Voorstraat 71, 3512AK, Utrecht
Bioscoop, Café, Cursuscentrum, Discotheek, Galerie, Partycentrum, Podium, Theater, Zalencentrum, Restaurant->Eetcafe
**000
4.  
Plaza Futura
Leenderweg 65, 5614HZ, Eindhoven
Bioscoop, Café, Podium, Theater, Restaurant->Eetcafe

Films in Plaza Futura (3 dagen ...meer)

Marionette
di 27.10 11:15
wo 28.10 12:15, 18u
Buiten is het Feest
di 27.10 12:15, 18:45
wo 28.10 13u, 19u
do 29.10 15:45, 19:45
The Painted Bird
di 27.10 12:30, 19:30
wo 28.10 19:30
do 29.10 10:30
Antoinette dans les Cévennes
di 27.10 13:30, 18u
wo 28.10 12u, 17:45
do 29.10 12:30, 17:45
vr 30.10 11u
Kajillionaire
di 27.10 14:30, 20:15
wo 28.10 14:15, 20:30
do 29.10 15:30
I Am Greta
di 27.10 15:30, 17:45
wo 28.10 21u
do 29.10 16:30
Buladó
di 27.10 15:45, 18:15
wo 28.10 15:45, 16:30
do 29.10 18:45
On the Rocks
di 27.10 16:15, 19u
wo 28.10 17u, 18:15
do 29.10 14:45
vr 30.10 10:30
Sweet Thing
di 27.10 16:30, 20:45
wo 28.10 16u, 20:45
do 29.10 16:15, 18:15
Corpus Christi
di 27.10 16:45, 20u
wo 28.10 15:15
do 29.10 10:45, 20:15
Made in Italy
di 27.10 17:30
wo 28.10 11u, 17:30
do 29.10 14:15, 18u
Lara
di 27.10 19:45
wo 28.10 20:15
The Nest
di 27.10 21u
wo 28.10 20u
do 29.10 20:45
David Attenborough: A Life on Our Planet
wo 28.10 10:15
A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci
wo 28.10 11:30
Frida Kahlo
wo 28.10 11:45
Poeslief
wo 28.10 12:30
Deux
wo 28.10 13:30
Marona's Fantastic Tale
wo 28.10 13:45
100% Wolf (NL)
wo 28.10 14u
Jackie en Oopjen
wo 28.10 15u
Yakari
wo 28.10 15:30
Hope
do 29.10 13u, 20:30
Farewell Paradise
do 29.10 13:45
La Última Primavera
do 29.10 14u, 18:30
Everything - The Real Thing Story
do 29.10 16:45
The Shining
do 29.10 20u

****1/2
5.  
Fulcotheater
Overtoom 3, 3401BK, (IJsselstein (Ut)) Ijsselstein
Bioscoop, Café, Theater
6.   Regardz Hotel Zaltbommel
Hogeweg 75, 5301LK, Zaltbommel
Bioscoop, Hotel
7.   De Badcuyp Centrum voor Muziek
Eerste Sweelinckstraat 10, 1073CM, Amsterdam
Anders, Bioscoop, Cursuscentrum, Podium, Restaurant->Eetcafe
8.   DWH
Lange Geer 22, 2611PV, Delft
Anders, Bioscoop, Cultureel centrum, Jongerencentrum, Café->Bar
9.   LantarenVenster
Otto Reuchlinweg 996, 3072MD, Rotterdam
Bioscoop, Theater

Films in LantarenVenster (3 dagen ...meer)

Deux
di 27.10 11:30
wo 28.10 11:30
Corpus Christi
di 27.10 12u, 16:30, 21u
wo 28.10 16:30, 21u
do 29.10 12:35
Gli anni piů belli
di 27.10 12:30
Sweet Thing
di 27.10 12:30, 16u, 19:45
wo 28.10 18:45
do 29.10 16:45, 21:20
Shirley
di 27.10 12:45
wo 28.10 12:45
do 29.10 17:10
Made in Italy
di 27.10 13:30, 18:45
wo 28.10 13:30
do 29.10 14:45
Arts in Cinema: Maverick Modigliani
di 27.10 14:15
Antoinette dans les Cévennes
di 27.10 14:30, 19u
wo 28.10 14:30
do 29.10 15u, 19u
Buiten is het Feest
di 27.10 14:30, 19u
wo 28.10 12:30, 19u
do 29.10 13:45, 19:10
On the Rocks
di 27.10 15u, 19:25, 21:30
wo 28.10 15u, 19:25, 21:30
do 29.10 15u, 19:25, 21:30
Buladó
di 27.10 15:15, 21:10
wo 28.10 15:15, 21:10
do 29.10 12u, 14u, 21:15
The Painted Bird
di 27.10 15:30, 20:45
wo 28.10 15:30, 20:45
do 29.10 15:45, 20:45
Rocks
di 27.10 16:45
wo 28.10 16:45
do 29.10 17:05
I Am Greta
di 27.10 17:10
wo 28.10 17:10
do 29.10 16:45
De Beentjes van Sint Hildegard
wo 28.10 12:30
Poeslief
wo 28.10 12:45
Stevie Nicks, 24 Karat Gold
wo 28.10 14u, 16:30, 19u, 21:30
Jackie en Oopjen
wo 28.10 14:30
Allen Tegen Allen
wo 28.10 19u
Farewell Paradise
do 29.10 11:30
Everything - The Real Thing Story
do 29.10 13u
Hope
do 29.10 14:25, 18:45
The Shining
do 29.10 20u

10.   Luxor Theater
Boreelplein 36, 7411EH, Deventer
Bioscoop->Filmtheater

Films in Luxor Theater (3 dagen ...meer)

De Grote Sinterklaasfilm
di 27.10 14u
wo 28.10 16:10
La Odisea
di 27.10 14u
Les plus belles années d'une vie
di 27.10 14u
100% Wolf (NL)
di 27.10 15u
wo 28.10 14u, 16:30
do 29.10 15:40
After We Collided
di 27.10 15:30, 18:10, 20:50
wo 28.10 15:30, 18:10, 20:50
do 29.10 15:50, 18:50, 20:40
Bigfoot Family (NL)
di 27.10 15:40
wo 28.10 13:20, 15u
do 29.10 16u
De Magische Poort (NL)
di 27.10 16:10
wo 28.10 13:10
do 29.10 16:30
De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
di 27.10 17u
wo 28.10 13u
do 29.10 14:40
The War With Grandpa
di 27.10 17:15
wo 28.10 17:30
do 29.10 16:20
Unhinged
di 27.10 17:30
Bigfoot Family 3D (NL)
di 27.10 18u
wo 28.10 18u
Honest Thief
di 27.10 18:30, 21u
wo 28.10 16u, 18:30, 21u
do 29.10 18:10, 21:15
The Lord of the Rings: The Two Towers (Extended)
di 27.10 19u
Tenet
di 27.10 19:45
wo 28.10 20u
do 29.10 20:10
Casanova's
di 27.10 20u
wo 28.10 18:20, 20:40
do 29.10 20:50
The Secret: Dare to Dream
di 27.10 20:30
wo 28.10 20:30
Trolls Wereldtour (NL)
wo 28.10 13:30
Jackie en Oopjen
wo 28.10 13:40
De Magische Poort 3D (NL)
wo 28.10 15:40
The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
wo 28.10 19u
The Craft: Legacy
do 29.10 14:30, 18:30, 21u
Horizon Line
do 29.10 16:40, 18:40
Halloween
do 29.10 18u
Ahmet Iki Gözüm
do 29.10 18:20
The Shining
do 29.10 20:30


pagina 1 / 53 (526 locaties) | volgende


locaties in nederland

biosagenda.nl

Powered by biosAgenda.nl ©1995-2020
De Bioscoopagenda biedt alle bioscoopagenda's en alle films die in Nederland en Vlaanderen te zien zijn, ook filmnieuws, verwachte films, premieres en films op tv - biosAgenda.nl

 feedback hoek


  home     wat     waar     wanneer     nieuws     zoeken     top&hot     instellingen     adverteren     privacy  
© Copyright 2003-2020 theAgenda.nl/HyperLeap