|
|
|
Theatergroep Fantasten maakt beeldend, fysiek energiek muziektheater met spel, dans, mime en livemuziek. De voorstelling Dodelijk Verlangen spelen ze samen met het Ragazze kwartet.
Een decadente markiezin en graaf worden geleid door ijdelheid, hebzucht, jaloezie, verraad, bedrog, verliefdheid en lust. Ze drijven elkaar en hun moderne hofhouding tot het uiterste met hun spel van levensgevaarlijke intriges en nietsontziende plannen.
Dodelijk Verlangen is een fysieke muziektheatervoorstelling over het verlangen naar de grenzen van liefde en lust, gegoten in een symfonisch kostuumdrama. Het energieke gezelschap Fantasten geeft in combinatie met het jonge gepassioneerde Ragazze kwartet beeldend en dansend vorm aan wat in ons onderbewuste gebeurt. In seizoen 2006/2007 werd de voorstelling 'Fantasten 1' geselecteerd voor Blind Date nieuwe theatermakers on tour, Oerol 2008 en de Parade 2008. De tweede voorstelling ‘Roze Katertoerde in 2008 en 2009, stond op de Parade 2009 en Lowlands 2009. Hun derde voorstelling 'Onderhuids' was in seizoen 2010/2011 door heel Nederland te zien.
|
|
 Fantasten Foto: Martin Dijkstra, concept: Creative Cell Amsterdam
|
Agenda van Dodelijk Verlangen
|
| |
Dodelijk Verlangen - informatie, agendas, shows, nieuws
|
|
|
|
|
|
Jouw mening
|
|
|
|
 |
|
|
|