Op zaterdag 03 september biedt de tweede editie van The Hague Pride, het evenement met het roze hart, een brede mix van (inter)nationale artiesten op het Lange Voorhout in Den Haag. Van vrolijke meezingers naar alternatieve pop.
The Hague Pride, een feestelijk festival met een serieuze boodschap, plaatst het onderwerp 'human rights are gay rights' voor het voetlicht. Den Haag, internationale stad van Vrede & Recht, is de plek waar dit thema de aandacht behoort te krijgen.
Headliner van The Hague Pride is
Sarah Bettens. Bettens is geen nieuwkomer in de rockwereld. Ze verdiende haar grootste bekendheid als zangeres van K's Choice waarmee ze in Europa tal van gouden en platina albums behaalde en internationale hits scoorde zoals 'Not An Addict','Believe' en 'Almost Happy'.
Het nummer 'Come over here' gaat over (haar) coming out. Op The Hague Pride verzorgt Sarah in lijn met haar cd, Never Say Goodbye, een akoestisch optreden met haar mooiste nummers.
Ook
Ferry Doedens komt zingen. Voor Ferry, Lucas Sanders
uit Goede Tijden Slechten Tijden, is zingen niet iets nieuws. Ferry wist het bij Idols 4 zelfs tot de laatste 18 kandidaten te schoppen. Ferry is sinds de beroemde kusscene in GTST uitgegroeid tot een waar rolmodel voor veel holebi (homoseksueel, lesbisch en biseksueel)jongeren.